loader
0 (216) 377 12 82
Pzt - Cmt: 05:00 - 20:00

İstek Gıda Hakkında

Kurumsal
İSTEK Gıda 2010 yılında bir hayalin gerçek olabilmesi amacı ile kurulmuş ve her işletme gibi büyük zahmetler ile yoğrulmuş ve geride kalan 10 yılda tecrübelerini geliştirmek sureti ile bugünlere ulaşmış bir firmadır. Her taşı taş üstüne koymasında bir aile emeği ve alın teri vardır.

Üretim tekniğimiz endüstriyel katkı ve üretim tekniklerinden uzak, tamamen ev mutfağı usulü ile evinizde kullandığınız malzemeler ile yapılmaktadır.

Boşnak Böreği imalatı ile yola çıkan firmamız bugün ürün portföyüne kattığı diğer ürünler ile ürün yelpazesini genişleterek birlikte çalıştığı iş ortaklarına en iyi ürün ve hizmet ile ulaşma gayreti içinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Kartal'da bulunan üretim tesislerimizden, ağırlıklı olarak İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakasında yoğun olmak üzere, civar illere kendi öz mal araçlarımız ile Türkiye genelinde müşterilerimize ise kapısına kadar soğuk zincir anlaşmalı kargo firmamız vasıtası iş ortaklarımıza ürünlerimizi ulaştırmaktayız.

Kısacası İstek Gıda olarak sizlere hijyenik, kaliteli, lezzetli ürünler üreterek takdirinize ve tercihinize layık olmak en büyük hedefimiz ve kazancımızdır.

Önümüzdeki 10 yılda da üretim kalitemizi ve yetişmiş kadromuzu koruyarak birlikte üretim kabiliyetimizi geliştirmek ve istikrarlı büyümemizi devam ettirmek hedefimiz.

Hep birlikte güzel bir TÜRKİYE için üretmeye çalışmaya devam ediyoruz..

Aykut ÇELEBİ
Yönetim Kurulu Başkanı

Güveniniz için çalışıyor, sevgimiz ile üretiyoruz.